شبکه بهداشت و درمان قدس- [اخبار پایگاه]
بازدید سرزده فرماندار محترم شهرستان قدس از شبکه بهداشت و درمان شهرستان

حذف تصاویر و رنگ‌ها | تاریخ ارسال: ۱۳۹۶/۶/۲ | 
 
جناب آقای مهندس محمدی فرماندار محترم شهرستان قدس و هیئت همراه به مناسبت فرارسیدن روز پزشک و هفته دولت روز پنج شنبه مورخ 02/6/96 در شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس حضور یافتند.

آقای مهندس محمدی فرماندار محترم شهرستان از نزدیک از تمام واحدهای ستاد شبکه بهداشت و درمان بازدید کرده و ضمن سلام و احوال پرسی و خدا قوت به پرسنل، در جریان فرآیند و شرح وظایف واحدهای مختلف شبکه قرار گرفتند. ایشان همچنین در نشست دوستانه در دفتر مدیریت شبکه ضمن بیان رضایت کامل و همه جانبه از عملکرد شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس از تلاش و اقدامات صورت گرفته توسط مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس و همکاران پرتلاش ایشان در پیگیری امور مربوطه و اجرای برنامه های طرح تحول نظام سلامت در سطح شهرستان تقدیر و تشکر نمودند و بیان داشتند شبکه بهداشت و درمان شهرستان یکی از بهترین ادارات سطح شهرستان می باشد که علاوه بر ارائه خدمات تخصصی در حوزه بهداشت و درمان، عدالت محور بودن را دستور کار خود قرار داده و درهمین راستا در حال ارائه خدمات است.
همچنین فرماندار محترم روز پزشک را نیز به دکتر میرشریفی و همکاران ایشان در عرصه سلامت شهرستان قدس تبریک گفتند و ضمن اهدا لوح تقدیر از خداوند منان موفقیت و سربلندی روزافزون را برای ایشان خواستار شدند.
در پایان دکتر سیدحسین میرشریفی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدس ضمن تشکر از حضور فرماندار محترم و هیئت همراه، این دیدار را باعث قوت قلب و دلگرمی پرسنل خدوم شبکه دانسته و از پشتیبانی ها و حمایت های همه جانبه فرماندار محترم و تیم ایشان تشکر نمودند.
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
AWT IMAGE
نشانی مطلب در وبگاه شبکه بهداشت و درمان قدس:
http://iums.ac.ir/find.php?item=56.30056.53908.fa
برگشت به اصل مطلب